Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów

Haft komputerowy - zdobienia

Zajmujemy się szyciem odzieży oraz wykonywaniem usług w zakresie haftu komputerowego. Haft świetnie zdobi odzież lub inny produkt tekstylny, podkreśla markę i przynależność. W przeciwieństwie do innych metod przenoszenia grafiki na materiał, haft jest odporny na pranie, ścieranie i prasowanie. Zawsze wygląda jak nowy, nie blaknie, nie kruszy się
i wygląda estetycznie nawet po długim okresie użytkowania.
Wyhaftujemy Twoje logo, znak firmowy lub inne zdobienie.

Ubrania antystatyczne

Są to ubrania, doskonałe dla pracowników przemysłu petrochemicznego, energetycznego, hutniczego, czy branży elektronicznej. Udostępniane przez nas ubrania, takie jak: kombinezony, kurtki, spodnie,  to elementy, które posiadają najważniejsze certyfikaty i spełniają wymagania, niezbędne do prac w środowisku zagrożenia wybuchem, ogniem, czy łukiem elektrycznym.

T-shirty

T-shirty jako najbardziej popularny element odzieży mogą być najbardziej skuteczną metodą reklamy własnej firmy.
Do produkcji proponujemy dzianiny w 100% z naturalnych włókien bawełnianych o różnych grubościach od 155 - 200gram.Szyjemy różne fasony koszulek męskich i damskich.Jako producent, gwarantujemy produkty najwyższej jakości, które są estetycznie wykonane i trwałe w użytkowaniu. Mamy w ofercie podstawowe kolory, lub barwione w/g pantonu tekstylnego na życzenie klienta. Do wykończeń używamy wysokiej jakości ściągaczy z dodatkiem włókien sztucznych.

Koszulki polo

Proponujemy dzianiny na koszulki polo w 100% z naturalnych włókien bawełnianych o wysokiej gramaturze 240gram/m2Szyjemy różne fasony koszulek męskich, oraz koszulki damskie. Jako producent, gwarantujemy produkty najwyższej jakości, które są estetycznie wykonane i trwałe w użytkowaniu. Mamy w ofercie podstawowe kolory, lub barwione w/g pantonu tekstylnego na życzenie klienta. Do wykończenia używamy wysokiej jakości, trwałych kołnierzyków.

Bluzy

Do produkcji bluz używamy trwałej w użytkowaniu naturalnej dzianiny z dodatkiem włókien sztucznych. Szyjemy różne fasony bluz.Jako producent, gwarantujemy produkty najwyższej jakości, które są estetycznie wykonane i trwałe
w użytkowaniu. Mamy w ofercie podstawowe kolory, lub barwione w/g pantonu tekstylnego na życzenie klienta. Do wykończenia używamy wysokiej jakości, trwałych ściągaczy.

Kurtki wiatrówki

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wiatrówek:

-z podszewką
-z bizami
-z odblaskiem
-bez podszewki


Łączymy tkaniny różnego rodzaju w różnych kolorach, co daje ciekawe możliwości w doborze kolorystyki zgodnej
z kolorami logo klienta. Duży wybór wzorów ułatwi Państwu dobranie odpowiedniej kurtki.

Bezrękawniki

Przedstawiamy Państwu wygodne, wytrzymałe i wielofunkcyjne bezrękawniki z polaru lub podszewka polarową.W przypadku bezrękawników ortalionowo-polarowych, wierzchnia część- czyli ortalion spełnia rolę ochronną przed deszczem, podszewka natomiast – czyli polar daje uczucie przyjemnego ciepła. Proponujemy też wersję dwustronną.

Ubrania robocze

Do wyboru mamy szeroką gamę odzieży roboczej. Szyjemy kombinezony, komplety ubrań letnich jak i zimowych, bezrękawniki robocze, kurtki zimowe robocze i fartuchy.

Wykorzystujemy tkaniny o składzie:

-100% bawełna

-35% bawełna 65% poliester

-60% bawełna 40% poliester

Tkaniny charakteryzują się łatwością spierania brudu, nie wymagają prasowania i mają wydłużony okres użytkowania. Miejsca znakowania ustalane są zgodnie z życzeniem klienta.